Dovolujeme si Vás upozornit, že všechny dárkové koše z pedig proutí, jsou nahrazeny dřevěnými bednami.

Dárkový balíček výběr uzenin a víno

Kód: 3147041
699 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
1.11.2023

Dárkový balíček je mixem oblíbených španělských uzenin, pečiva picos a vína. Jde o perfektní kombinaci pochoutek, které vás na chvíli přenesou na tapas do pravé španělské restaurace. 


Díky své rozmanitosti tímto dárkem potěšíte každého gurmána a milovníka červeného vína. Celý set je nakombinovaný tak, abyste měli prostor ochutnat základní španělské delikatesy a hodí se jak pro ty, kteří zatím španělské lahůdky nevyzkoušeli, tak pro zkušené ochutnávače nejrůznějších dobrot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Co na vás čeká v tomto dárkovém balíčku?

 

Všechny uvedené lahůdky mají dlouhou dobu trvanlivosti a abyste jim zajistili tu nejlepší chuť a kvalitu, skladujte je na chladném a suchém místě. 

Kvalitou a skvělou chutí si můžete být jisti. Všechny delikatesy, které v naší nabídce najdete, totiž nejprve sami osobně ochutnáme a teprve poté je zařazujeme do sortimentu. 

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.