Dovolujeme si Vás upozornit, že všechny dárkové koše z pedig proutí, jsou nahrazeny dřevěnými bednami.

Dárková bedna pasta a víno (BIO)

Kód: 3147107
ZDARMAZDARMA
Produkt Dárková bedna pasta a víno (BIO)predelana1
1 699 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
8.6.2023

Už jste vyzkoušeli naši dárkovou bedýnku, která je plná specialit středozemní kuchyně? Tato kuchyně hýří barvami a vyniká skvělou chutí. V balíčku najdete nejoblíbenější BIO potraviny, které tvoří základ každé kuchyně. Speciální důraz klademe na milovníky těstovin. Najdete v něm výběr tří skvělých kousku, které doplňují jak fritovaná rajčata tomate frito , tak zeleninové Ratatouille, které si stoprocentně zamilujete.

Máme vyzkoušeno, že tento dárkový set většinou udělá radost ženám. Obzvláště těm, které rády vaří a potrpí si na BIO kvalitu. Nabízíme ho ve dvou variantách, pro milovníky bílých vín, protože těstoviny se všeobecně více hodí k bílím vínům. Nezapomínáme ale ani na ty, který dají přednost vínu červenému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové koš pasta a víno (BIO) obsahuje

Na vaše přání vám k setu také připravíme krásné dřevěné věnování - viz galerie. Stačí nám napsat do poznámky, o jaké věnování máte zájem.

Všechny uvedené lahůdky mají dlouhou dobu trvanlivosti a abyste jim zajistili tu nejlepší chuť a kvalitu, skladujte je na chladném a suchém místě s teplotami do 30 ºC.

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.