Mini jamon serrano RESERVA 950G v dárkové krabici s nožem a prkýnkem

Kód: 10612
929 Kč
vyprodané

Vychutnejte si sušenou šunku Jamon serrano Reserva, která je charakteristická svou intenzivní a výraznou chutí. Vzhledem k dárkovému balení je skvělá i jako dárek a potěšíte jí především milovníky masa a uzenin. TIP: Při pohledu na ni se rozzáří oči téměř každému muži.  

Dárkový set je navržený tak, že v něm kromě kvalitní šunky bez kosti najdete i nůž a praktický stojánek pro snadnější krájení. 

A čím je tato šunka výjimečná? Pomaloučku zrála ve speciálních sklepních prostorách minimálně po dobu 12 měsíců. Má tedy opravdu výjimečnou chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše, co by vás mohlo zajímat

Co znamená šunka Jamon serrano Reserva? Jamon serrano označuje zadní nožku z bílého prasete. Reserva zase to, že zraje alespoň 12 měsíců. Tato bílá prasátka byla krmena výhradně přírodním typem krmiva - zejména se jednalo o obilí.  

Jde o Jamon s naprosto ideálním množstvím a složením tuku. To přímo ovlivňuje šťavnatost, vůni i strukturu téhle jedinečné pochoutky.  

 

Skladování a konzumace

Šunku si samozřejmě dejte dle libosti kdykoliv na ni máte chuť. Blok šunky bez kosti si můžete jednoduše nechat při pokojové teplotě přímo na stojánku přikrytém čistou bavlněnou utěrkou a jen si plátky šunky ukrajovat. 

Jediné, na co je třeba dát si pozor je to, abyste ji následně po otevření uchovávali v chladu s teplotami do 5°C a snědli ji do 7 dnů. 

A s čím je dobré legendární šunku Jamon serrano jíst? Jak jinak než s picos.